Arrows

Klinika już otwarta!

Szanowni Pacjenci,

w związku z dynamiczną sytuacją epidemiologiczną w Polsce, w trosce o Wasze zdrowie, uruchomiliśmy działalność kliniki w trybie awaryjnym.
Naszym priorytetem jest zachowanie najwyższych standardów, dlatego w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo, przyjmujemy obecnie pacjentów, uwzględniając wszystkie zalecenia postępowania przy udzielaniu świadczeń stomatologicznych w czasie epidemii COVID-19, podane zarówno przez Ministerstwo Zdrowia - opublikowane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne, jaki i przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Mamy śluzy bezpieczeństwa, środki dezynfekujące, środki ochrony osobistej, odpowiednie zabezpieczenie samego gabinetu - z lampami UV-C, które neutralizują wszystkie wirusy i bakterie, a także testy serologiczne (przesiewowe) na obecność wirusa SARS-COV-2, które zakupiliśmy we własnym zakresie, żeby jeszcze bardziej zminimalizować ryzyko zakażenia. Test wykrywa przeciwciała produkowane przez organizm na skutek infekcji wywołanej koronawirusem (SARS-CvV-2). Materiałem jest krew pobrana z opuszka palca, a wynik uzyskuje się już po 15 minutach.

Obecnie czekamy na dostawę nowoczesnej, przepływowej lampy UV-C, która w jeszcze większym zakresie zapewni sterylizację powietrza w gabinecie.

Każda wizyta w gabinecie musi być poprzedzona rejestracją telefoniczną, w trakcie której przeprowadzimy ankietę dotyczącą ogólnego stanu Państwa zdrowia oraz przestrzegania zasad ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa.
W związku z powyższym w celu umówienia wizyty prosimy o kontakt telefoniczny na nasze numery telefonów: 61 815 43 64 oraz 667 72 75 75.

Ocena wizyty - anonimowa ankieta pacjenta

OCEŃ WIZYTĘ

kontakt i rejestracje

Telefon: +48 61 817 53 67
Kom: +48 667 727 575
mail: kontakt@kalawska.pl

Godziny przyjęć: 12-20

adres

Edwarda Raczyńskiego 2/11
62-020 Swarzędz Nowa Wieś

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym gabinetem.